На головну сторінку форуму

Клубні зустрічі | Правила | Клубна карта

Назад   Volkswagen Клуб. Форум > Volkswagen > Юридичні питання
Увійти через OpenID

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 27.11.2010, 23:27   #31
opel
Місто: Червоноград
Клубна карта:
Дописів: 4
Репутація: 10
Цитата:
Допис від TELESYK Переглянути допис
хто говорить? що змінять? правду кажеш - ніхто не чув
Ти думаєш що так просто все буде,хрин ти вгадав ті дурні щось придумають щоб касу здерти
Romar поза форумом   Відповісти з цитуванням
Рекламка
Старий 27.11.2010, 23:43   #32
opel
Клубна карта:
Слухай телесик звідки ти такий розумний і впевнений взявся,я їзджу на границю великий період сам з яворівського району а людей з новояворівська знаю більше чим треба і які мають маш на польські реєстра і вони кажуть що знового року можуть щось придумати щоби побільше кацали збити
Старий 27.11.2010, 23:49   #33
opel
Клубна карта:
Слухай телесик звідки ти такий розумний і впевнений взявся,я сам з яворівського району і їзджу на границю дуже довго а зновояворівська всіх хто їздить награницю втому числі на польській реєстр всіх знаю і вони кажуть що можуть вести якийсь закон щоб побільще каси згрипти
Старий 28.11.2010, 00:00   #34
VW Passat B3 2.0 2E 92' VW SCIROCCO GTII 1,8 JH 91'
Місто: Новояворівськ
Клубна карта:
Дописів: 28
А на мою думку навіть і якщо щось придумають, то завжди можна те ж саме авто розмитнюєш кузов під доки і їздиш на наших бляхах, ну або вже зовсім крайній варіант це пускаєш машину по запчастинам. Ну а поки немає закону можна і на польських поїздить. Питання можна вважати вичерпаним.
warriors поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.12.2010, 01:58   #35
skoda
Місто: lviv
Клубна карта:
Дописів: 1
Привіт всім. Мене цікавить якщо поляк перетинає кордон і я є співвласником. То скільки часу я маю право тут їздити? І взагалі чи маю право? Чи потрібно ще щось?
Tr1111 поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.12.2010, 12:53   #36
B5
Місто: Дрогобич
Клубна карта:
Дописів: 13
Доброго дня. Спочатку опишу свою ситуацію,а потім задам декілька питань, якщо можна?
Я живу і працюю офіційно у Польщі. Моя дружтна е громадянкою Польщі. Маємо замір купити тут машину.
Питання:
Скільки часу громадянин Польщі може перебувати на власному авто на території України? (на скільки я знаю, то пів року на протязі одного року) Якщо це так , то як цей термін можна продовжити?
Якщо я перетну наш кордон на спільному авто, то зможу їздити 60 днів на рік, так? А якщо переинула дружина, то чо можу я їздити на цьму авто?
І ще потання, чи карта сталого побиту, дає якісь привілеї для того щоб їздити в Україні на польськім авто, чи тільки громадянство?
martekljas поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.12.2010, 15:22   #37
Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
Місто: Тимчасово заграніца...
Клубна карта:
Дописів: 432
Репутація: 103
Іноземні громадяни можуть перебувати на території України на автомобілі на іноземній реєстрації на період до 2-х місяців одноразово. Далі або виїжджати і знов вїжджати, або робити тимчасову реєстрацію в Україні (так принаймні було до останнього часу - не думаю що щось помінялось).
В принципі, якщо перетнеш кордон на авто, якого ти є власником/співвласником - то можеш їздити на ньому 60 днів на рік, при цьому бажано з собою возити закордонний паспорт (ДАІ постійно перевіряє коли машина вїхала з власником).
Карта сталого побиту для України мало що дає (скажу навіть грубше - нічого), польське громадянство звичайно що спрощує - нема 60 днів на рік.
Старий 25.12.2010, 22:47   #38
B5
Місто: Дрогобич
Клубна карта:
Дописів: 13
Цитата:
Допис від Geremy Переглянути допис
Іноземні громадяни можуть перебувати на території України на автомобілі на іноземній реєстрації на період до 2-х місяців одноразово. Далі або виїжджати і знов вїжджати, або робити тимчасову реєстрацію в Україні (так принаймні було до останнього часу - не думаю що щось помінялось).
В принципі, якщо перетнеш кордон на авто, якого ти є власником/співвласником - то можеш їздити на ньому 60 днів на рік, при цьому бажано з собою возити закордонний паспорт (ДАІ постійно перевіряє коли машина вїхала з власником).
Карта сталого побиту для України мало що дає (скажу навіть грубше - нічого), польське громадянство звичайно що спрощує - нема 60 днів на рік.
Дякую. А що означає тимчасова реєстрація авта для іноземців, чи простіше знову пертнути кордон? І на рахунок того що іноземець може перебувати тільки пів року на протязі одного року, це правда?
martekljas поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.01.2011, 15:51   #39
пежо 405
Місто: Яворов
Клубна карта:
Дописів: 2
Привіт!
Я хотів би уточнити чи зараз можна пригнати машину на польській реєстрації,і скільки ця машина може бути на Україні?(1-2 роки): Це загалом хоч вигідно?Чи краще брати машину тут на Україні?
Vania поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.01.2011, 23:26   #40
Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
Місто: Тимчасово заграніца...
Клубна карта:
Дописів: 432
Репутація: 103
Питання неоднозначне
значить берем практичний приклад
мешканець Львова хоче собі щось таке замутити, з огляду на фінансову ситуацію, може позволити собі гольф2 чи джетту стареньку, так щоб бюджет був в міру його можливостей
по пріколу звонив таким оглошенням питав шо і як, вже є навіть цілі веб-сайти які рекламують такі послуги, але давати іх не буду за ззрозумілих причин
отож, вартість такоі машини від 1300 длл
+ 500 евр за іхні послуги (650 длл)
+ від від 300 баксів за страховку
+ 30 длл баданя технічне (ТО)
+ різні поіздки, візи і тд, рахую від 100 длл
таким чином щоб уникнути розмитнення вже платимо біля 1100 дол
+ поіздки що 2 місяця на кордон, перетин кордону, візи і тд
реальний бюджет за рік володіння такою машиною, при тому що завжди треба бути готовим до відповідальності відповідно до чинного законодавства ( в тч конфіскацію, палєво з документами) перший рік біля 1500 длл, далі думаю 200-400
таким чином в перший рік будь готовий віддати за гольф2\джетту від 2800 длл+ далі сам знаєш. І це все при тому що над тобою завжди висить "рок" того що ти маєш віддати ту машину в конфіскат і сплатити інші повязані з цим штрафи. Ну і питання віз теж для львівщини актуальне
яка вартість такоі машини в украіні думаю відомо (3500 і далі)
далі рахуйте самі
звичайно якщо є люди які фактично живуть з кордону - там інша справа, але зекономити 1000 длл (ну хай 1500) при тому що залишається висяче положення, особисто я б не ризикнув би
все ІМХО, може є певні помилки в розрахунках, але не думаю що великі
соррі за помилки я з мобільного

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB code is Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 18:26.

реклама:
Львівський форум Львів on-line | Львівський портал